GDDKiA pracuje nad połączeniem autostrady A1 z drogą ekspresową S7 poprzez S5-tkę. Jak poinformowała w komunikacie, obecnie pracuje nad wydłużeniem S5 do Ostródy i dalej przez Olsztyn na Mazury.
Source: WNP
GDDKiA pracuje nad połączeniem autostrady A1 z drogą ekspresową S7 poprzez S5-tkę. Jak poinformowała w komunikacie, obecnie pracuje nad wydłużeniem S5 do Ostródy i dalej przez Olsztyn na Mazury.
Source: WNP