Wzdłuż ul. Kamieńskiego w Krakowie powstaje kładka pieszo-rowerowa. Ma umożliwić bezkolizyjne przedostanie się przez węzeł Kamieńskiego, Powstańców Śląskich i torów kolejowych. Na obiekcie, który ma być gotowy wiosną przyszłego roku, w nocy z 25 na 26 lutego będzie montowane jedno z trzech ostatnich przęseł stalowych.
Source: RynekInfrastruktury