W Polsce auta elektryczne jeżdżą… na węgiel. Brak smogu to Polska bez kopalin?

–;Szpagat, w którym staliśmy przez lata jest nie do utrzymania. Nie poradzimy sobie ze smogiem, jeśli lobby węglowe dalej będzie sterować polityką energetyczną w Polsce – mówił podczas debaty na III Kongresie Czystego Powietrza Marek Józefiak z Greenpeace.
Source: RynekInfrastruktury