Kraków. Są już przęsła na kładce nad al. Powstańców Śląskich

Wszystkie przęsła na kładce przebiegającej nad linią kolejową i al. Powstańców Śląskich zostały już zamontowane. Do zakończenia prac pozostał ułożenie na przęsłach specjalnych profili betonowych i wykończenie kładki. Umożliwi ona pieszym i rowerzystom bezkolizyjne pokonanie skrzyżowania Powstańców Śląskich i Kamieńskiego i torów kolejowych.
Source: RynekInfrastruktury