Wojewoda Podkarpacki wydał decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla odcinka S19 Podgórze – Kamień. Jest to piąta z sześciu zaplanowanych do uzyskania decyzji dotyczących szlaku Via Carpatia w województwie podkarpackim. Na czterech pozostałych rozpoczęły się już prace.
Source: RynekInfrastruktury