Spadki na giełdzie. Budimex: Skupiamy się na ciągłości produkcji

„Czarny poniedziałek” – tak przejdzie do historii poniedziałek 9 marca 2020, w który zanotowano pierwszy tak duży od lat krach na giełdzie. To kolejny efekt działania epidemii koronawirusa i wojny cenowej na rynku ropy naftowej. Firmy z większości sektorów zanotowały spore spadki, również na polskim poletku. Nie uchroniła się przed nimi branża budowlana.
Source: RynekInfrastruktury