Obwodnica Oświęcimia. Jest przetarg na nadzór nad budową

Ogłoszony został przetarg na pełnienie nadzoru na projektowaniem i budową obwodnicy Oświęcimia, która powstanie w nowym śladzie i połączy się z istniejącą drogą krajową nr 44. Obwodnica będzie uzupełnieniem dla trzech odcinków drogi S1 Kosztowy – Bielsko-Biała. Niedawno oferta Budimeksu została oceniona jako najkorzystniejsza na projekt i budowę tego zadania.
Source: RynekInfrastruktury