Rozpoczął się kolejny etap robót na budowie węzła Skarżysko-Kamienna Północ w ciągu drogi ekspresowej S7. Wykonawca przystąpił do zaplanowanych na wiosnę robót bitumicznych.
Source: RynekInfrastruktury
Rozpoczął się kolejny etap robót na budowie węzła Skarżysko-Kamienna Północ w ciągu drogi ekspresowej S7. Wykonawca przystąpił do zaplanowanych na wiosnę robót bitumicznych.
Source: RynekInfrastruktury