17 tuneli w Warszawie zyskało nowe oświetlenie

Zakończyła się jedna z większych inwestycji realizowanych przez ZDM w Warszawie. Dzięki inicjatywie rozpoczętej jeszcze w 2018 roku 17 tuneli i przejść podziemnych zyskało nowoczesne oświetlenie. Oszczędności w zużyciu prądu, a także korzyści dla środowiska są olbrzymie. Sumaryczna oszczędność energii wyniesie 2 389 MWh rocznie, co oznacza spadek o 92 proc.
Source: RynekInfrastruktury