GDDKiA: Chcemy wykorzystywać destrukt asfaltowy. To dobry materiał

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad mówi jednym głosem z organizacjami branżowymi: tzw. destrukt asfaltowy to dobry materiał, który można i warto wykorzystywać przy budowie dróg. Publiczny inwestor widzi potrzebę regulacji prawnych, które będą sprzyjały szerszemu wykorzystywaniu materiału z recyklingu. Chodzi m.in. o pozbawienie destruktu statusu odpadu.
Source: RynekInfrastruktury