A6 Dąbie – Rzęśnica. W przyszłym tygodniu roboty bitumiczne na drugiej jezdni

Ruszyły prace związane z kontynuacją prac na odcinku autostrady A6 pomiędzy węzłami Szczecin Dąbie i Rzęśnica. Obecnie jeździmy jezdnią w stronę Świnoujścia. W przyszłym tygodniu ruszą prace bitumiczne na jezdni w kierunku Szczecina.
Source: RynekInfrastruktury