Kraków wydłuża szczyty komunikacyjne. Niektóre inwestycje wstrzymane

Od poniedziałku (20 kwietnia) zostaną wprowadzane kolejne zmiany w krakowskiej komunikacji. Wydłużone zostaną godziny szczytu, w których utrzymane jest kursowanie autobusów i tramwajów. Jak przekonuje Jacek Majchrowski, oszczędności są teraz konieczne, by komunikacja mogła wrócić do normalnego stanu po epidemii. Miasto szykuje się też na obniżenie dochodów w kwocie sięgającej nawet 1 mld zł – nowe inwestycje nie będą na razie uruchamiane.
Source: RynekInfrastruktury