Będzie luka w dopływie pracowników z Ukrainy?

Przed wybuchem epidemii cudzoziemcy, zwłaszcza obywatele Ukrainy, stanowili znaczącą część pracujących na placach budów w Polsce. Choć tzw. druga Tarcza antykryzysowa uwzględniła przedłużenie zezwoleń na pracę wydanych przed wprowadzeniem ograniczeń, można się spodziewać, że po ich zniesieniu powstanie kilkutygodniowa luka w dopływie nowych pracowników zza wschodniej granicy.
Source: RynekInfrastruktury