Adamczyk: Nie pozwolimy na utratę miejsc pracy w budownictwie [WYWIAD]

– Nie możemy sobie pozwolić na to, aby wygasić place budów choćby na krótki czas – mówi w rozmowie z naszym portalem minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. Szef resortu dodaje, że każde, nawet krótkotrwałe zatrzymanie budowy oznacza długi czas powrotu do ich pełnej sprawności. – Polski rząd, inaczej niż niektóre rządy europejskie, podjął decyzję o niezawieszaniu budów. Jesteśmy zdeterminowani, aby tak było nadal – stwierdza. W tle jest m.in. ochrona ok. 1,5 mln miejsc pracy.
Source: RynekInfrastruktury