Przy autostradach A1, A2, oraz A4 powstanie 17 nowych stacji ładowania aut elektrycznych – poinformowała w piątek Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Dodano, że stacje powstaną w rok od przekazania wydzierżawionego pod ich budowę terenu.
Source: WNP