Podczas niedzielnej (17 maja) rozmowy z Polsat News wicepremier i minister rozwoju Jadwiga Emilewicz powiedziała, że jeśli sytuacja epidemiczna będzie rozwijać się w tempie nie szybszym, niż ma to miejsce obecnie, to po 15 czerwca będzie możliwe otwarcie granic.
Source: RynekInfrastruktury