Trzydzieści tysięcy płynów do dezynfekcji rąk i wnętrza samochodów trafi do kierowców podróżujących koncesyjnym odcinkiem autostrady A2 między Poznaniem a Koninem. Wspólna akcja Autostrady Wielkopolskiej oraz Autostrady Eksploatacji potrwa od czwartku 21 maja do niedzieli 24 maja. Inicjatywa jest częścią kampanii „Dbajmy o siebie nawzajem” zapoczątkowanej wraz z wybuchem epidemii koronawirusa.
Source: RynekInfrastruktury