PKN Orlen rozpoczął proces wyboru wykonawcy stacji tankowania paliwa wodorowego. Pierwsze stacje obsługujące autobusy i auta osobowe powstaną w Poznaniu i Katowicach. Jeszcze w tym roku – zgodnie z zapowiedzią ma się rozpocząć budowa hubu wodorowego we Włocławku.
Source: RynekInfrastruktury