„Żegnamy pandemię”. Przedsiębiorcy zachęcają do szczepień

Pod hasłem #ZegnamyPandemie Północna Izba Gospodarcza zainaugurowała kampanię zachęcającą pracodawców i pracowników do szczepień przeciwko COVID-19. Akcja ruszyła w środę w środę. Ma między innymi przeciwdziałać szczepionkowym mitom.
Source: RynekInfrastruktury