Budowa Północnej Obwodnicy Krakowa (POK) w ciągu drogi ekspresowej S52 to inwestycja ważna i potrzebna mieszkańcom miasta i Małopolski, ale także wszystkim Polakom, którzy tranzytem przejeżdżają przez Kraków – ocenił minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.
Source: WNP