Jest reakcja Ministerstwa Finansów na uwagi przewoźników dotyczące kosztów, które będą musieli ponosić w związku z nowym systemem poboru opłat drogowych – chodzi m.in. o koszty zakupu urządzeń do naliczania opłat. Resort proponuje ulgę podatkową. To rozwiązanie nie satysfakcjonuje jednak tych, którzy z systemu będą korzystać.
Source: RynekInfrastruktury