Wiadomo, jak ma wyglądać połączenie Orlenu, PGNiG oraz Lotosu

Jest czterostronna umowa dotycząca połączenia spółek z sektora energetycznego. Zawarły ją Ministerstwo Aktywów Państwowych, PKN Orlen, PGNiG oraz Grupa Lotos. Umowa gwarantuje wiodącą rolę PKN Orlen, ma także zabezpieczać potrzeby akcjonariuszy wszystkich spółek, w tym mniejszościowych.
Source: RynekInfrastruktury