Wracamy do technologicznej „monokultury” na drogach?

Od około dwóch lat Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad nie wskazuje w jakiej technologii – bitumicznej czy cementowej – ma być wykonana nawierzchnia nowo budowanych dróg. Ta decyzja jest pozostawiona wykonawcom, a ci wybierają technologię bitumiczną. – Powrót do monokultury nie jest dobrym pomyłem – mówi prof. Jan Deja ze Stowarzyszenia Producentów Cementu.
Source: RynekInfrastruktury