Z satysfakcją mogę powiedzieć, że Polska w najlepszy możliwy sposób wykorzystała szanse rozwoju pod kątem modernizacji i budowy dróg – powiedział minister infrastruktury Andrzej Adamczyk podczas otwarcia IX Kongresu Infrastruktury Polskiej. Dodał, że efekty podejmowanych działań,; w tym realizacji największego programu kolejowego oraz programu przebudowy dworców i budowy przystanków widać też na kolei. – Już teraz projektujemy kolejny program, który wkrótce ogłosimy. Zapewniam, że nie będziemy ustawali w wysiłku modernizacji polskich dworców kolejowych – zapowiedział minister.
Source: RynekInfrastruktury