Od 25 czerwca 2021 roku kierowcy mogą już korzystać z Mostu Południowego nad kanałem żeglugowym na Mierzei Wiślanej. W oddaniu obiektu do użytkowania uczestniczył wiceminister infrastruktury Marek Gróbarczyk.
Source: RynekInfrastruktury
Od 25 czerwca 2021 roku kierowcy mogą już korzystać z Mostu Południowego nad kanałem żeglugowym na Mierzei Wiślanej. W oddaniu obiektu do użytkowania uczestniczył wiceminister infrastruktury Marek Gróbarczyk.
Source: RynekInfrastruktury