Przejście naziemne do dworca Gdańsk Główny odsunięte o rok

Urząd miasta Gdańska zdecydował;przesunąć budowę bardzo potrzebnego naziemnego przejścia dla pieszych do dworca głównego na przyszły rok. Tłumaczy to tym, że w zaraz ma w końcu ruszyć budowa przejścia dla pieszych przy Bramie Wyżynnej.;
Source: RynekInfrastruktury