Umowę na realizację Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej podpisano w kwietniu tego roku. Dzięki zmianie trybu realizacji inwestycji z PPT na finansowania z budżetu państwa, szansę na zyskanie dodatkowych dróg zyskały okoliczne samorządy. Zapytaliśmy przedstawicieli jednego z nich, gminy Żukowo, o czy udało się osiągnąć zamierzony cel.
Source: RynekInfrastruktury