Ciężarówka znów „przesunęła” wiadukt na linii na linii 117

Jak poinformował portal wadowiceonline.pl wiadukt nad jednotorową, zelektryfikowaną linią 117 znów został „przestawiony” przez kierowcę auta ciężarowego. Problem powtarza się notorycznie skutkując wyboczeniem torów.
Source: RynekInfrastruktury