Grupa Kuehne+Nagel podwoiła zyski

W pierwszej połowie 2021 r. Grupa Kuehne+Nagel ponad dwukrotnie podwoiła zyski. Za dobrymi wynikami stoi między innymi duży popyt na usługi logistyczne.
Source: RynekInfrastruktury