Budimex. W 2022 roku możliwe pierwsze zagraniczne kontrakty

– W Polsce pracujemy już wszędzie, istniejemy na wszystkich rynkach i w każdym segmencie – mówi prezes Budimeksu Artur Popko. W ten sposób tłumaczy chęć wejścia firmy na zagraniczne rynki. – Chcemy rozwijać spółkę – dodaje tłumacząc chęć wejścia na rynki zagraniczne. Zapowiada, że pierwsze kontrakty mogą się pojawić w 2022 roku.
Source: RynekInfrastruktury