GDDKiA otworzy nowy wiadukt na A1

W poniedziałek przed południem zostanie oddany do użytku nowy wiadukt drogowy nad budowaną autostradą A1 na drodze gminnej łączącej Rokszyce z Piotrkowem Trybunalskim – poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi.
Source: WNP