Przez kilka godzin kierowcy w Łódzkiem musieli omijać ważny przejazd przez magistralę węglową. Powodem była konieczność doraźnego poprawienia nawierzchni skrzyżowania. Ruch pociągów odbywał się przez cały czas bez zakłóceń – zapewnia PKP PLK.
Source: RynekInfrastruktury