S11 Krzesiny – Kórnik. Remont przenosi się na drugą jezdnię

Zakończył się pierwszy z trzech etapów remontu odcinka drogi nr 11 między Krzesinami i Kórnikiem. Od czwartku 26 sierpnia kierowcy będą mogli korzystać z węzłów Gądki (w kierunku Kórnika), Borówiec (w kierunku Kórnika) oraz Kórnik Północ (w kierunku Poznania).
Source: RynekInfrastruktury