Na zlecenie GDDKiA GreenWay Polska wybuduje, a potem będzie operatorem kolejnych dziesięciu ogólnodostępnych stacji ładowania samochodów elektrycznych przy autostradzie A4, a także na ekspresówkach S7 oraz S3. Pierwsze ładowarki zostaną zainstalowane i oddane do użytku kierowców już w przyszłym roku.
Source: RynekInfrastruktury