Rząd znowu przełożył wprowadzenie nowego systemu naliczania opłat za przejazd autostradą. Zapowiada, że system ruszy w czerwcu – chociaż miał być gotowy do testowania przez kierowców już w kwietniu. Jeżeli jednak termin wyłączenia starego systemu pozostanie zgodny z planem, na testowanie nowego będziemy mieli tylko 3 tygodnie. To bardzo mało, nawet na polskie standardy.
Source: RynekInfrastruktury