Dymisja czeskiego ministra transportu, pospolite ruszenie czeskich programistów, na koniec utrata milionowego kontraktu przez firmę Asseco Central Europe – a wszystko to przez chęć zelektryzowania bramek na czeskich autostradach. Umowa, którą straciła firma Asseco opiewała na prawie 70 mln zł, natomiast niezależni programiści mieli to zrobić zupełnie za darmo. W teorii im się to udało, jednak finalny produkt znacznie odbiegał od tego, do czego pierwotnie zobowiązało się Asseco.;
Source: RynekInfrastruktury