336 metrów pozostało do wydrążenia na wylot drugiej nitki tunelu Zakopianki

336 metrów pozostało do wydrążenia na wylot drugiej nitki tunelu pod Małym Luboniem w ciągu Zakopianki – powiedziała rzeczniczka krakowskiego oddziału GDDKiA Iwona Mikrut. W październiku udało się przebić na wylot pierwszą nitkę tego najdłuższego tunelu w Polsce.
Source: WNP