Singapur wspiera elektromobilność. Bez spalin do 2040 roku?

Singapur dołącza do krajów, które wyznaczyły sobie cel wyeliminowania samochodów z napędem spalinowym. Ma to nastąpić maksymalnie do 2040 roku. Jest to ambitny cel, zwłaszcza że jeszcze niedawno singapurski rząd nie był przychylny propozycjom inwestowania w transport o napędzie elektrycznym.
Source: RynekInfrastruktury