Tak drogowcy rywalizowali na stoku narciarskim

W ostatni weekend lutego, w Szczyrku odbyły się XVI Mistrzostwa Polski Drogowców w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie im. Wojtka Malusi. W zawodach wystartowało 230 zawodników. W tym roku najwięcej nagród trafiło do firmy Mosty Katowice.
Source: RynekInfrastruktury