To już koniec. Sąd ogłosił upadłość polskiej grupy budowlanej

Losy broniącego się przed upadłością Energopolu-Szczecin czekały na ostateczne rozstrzygnięcie od połowy 2019 r. Firma, która jest zaangażowana m.in. w budowę tuneli w Łodzi i Świnoujściu, składała wnioski kolejno o upadłość likwidacyjną, restrukturyzację i sanację. Sąd zadecydował, że to właśnie upadłość jest jedynym możliwym scenariuszem zaspokojenia wierzycieli budowlanej spółki.
Source: WNP