W nocy z 17 na 18 marca oraz z 18 na 19 marca br. – zostaną zamknięte obie jezdnie al. Powstańców Śląskich.. Wykonawca będzie montował płyty betonowe na przygotowanej wcześniej konstrukcji stalowej kładki. Al. Powstańców Śląskich zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu w obu kierunkach.
Source: RynekInfrastruktury