Budimex uruchomił już pierwszą transzę pomocy finansowej z zapowiadanego 1 mln złotych dla szpitali, którą zadeklarował dołączając się do akcji „Jesteśmy razem. Pomagamy”. Jako pierwsze, wsparcie otrzymały szpitale w: Wałbrzychu, Raciborzu i w Warszawie. W tych regionach liczba zarażonych jest obecnie największa. Kolejne placówki otrzymają środki finansowe w najbliższych trzech tygodniach.
Source: RynekInfrastruktury