W związku z panującą epidemią koronawirusa i niedostosowanie warunków pracy do okoliczności epidemicznych pracownicy firmy Amazon wszczęli strajk. W Stanach Zjednoczonych i we Włoszech rozpoczął się on 30 marca, wcześniej strajkowali pracownicy we Francji. Dziesiątki zatrudnionych w Amazonie opuściły miejsca pracy.
Source: RynekInfrastruktury