Kierowcy mogę już korzystać ze stacji paliw zlokalizowanej na MOP Paszczyna Północ zlokalizowanym przy autostradzie A4 na wschód od Rzeszowa (kierunek Kraków) działa stacja paliw. Dzierżawcą jest Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. To druga na podkarpackim odcinku A4 stacja paliw − pierwsza znajduje się na MOP Palikówka k. Łańcuta.
Source: RynekInfrastruktury