Pierwsza stacja marki Orlen w Niemczech już działa. Otwarto ją pod Berlinem. Spółka zakłada pełny rebranding sieci na zagranicznych rynkach, chce też umacniać się na europejskich rynkach. Do tej pory u naszych zachodnich sąsiadów funkcjonowało ok. 600 stacji paliw pod marką Grupa ORLEN-star.
Source: RynekInfrastruktury