Koronawirus nie przerywa prac na największych polskich budowach. Według zapewnień strony publicznej, kontynuowanie programów inwestycyjnych w tym obszarze jest w obecnej sytuacji priorytetem. Gotowość do kontynuowania prac deklarują także wykonawcy. – Szczęśliwie budowy idą do przodu, a wszyscy stają na głowie, żeby nic złego na budowach się nie stało w związku z pandemią – komentuje Adrian Furgalski, prezes Zespołu Doradców Gospodarczych TOR. Jak dodaje, nie są też zagrożone środki na realizację kontraktów.
Source: RynekInfrastruktury