Wbicie pierwszej łopaty na budowie obwodnicy Tuchowa w ciągu drogi wojewódzkiej nr 977 zaplanowano na wiosnę br. i przy tym terminie pozostają władze. Jak mówiła w rozmowie z Radiem Kraków burmistrz Tuchowa Magdalena Marszałek, wiosna trwa od marca do czerwca, a inwestycja jest obecnie na etapie uzyskiwania decyzji ZRID. − To jedyna rzecz, która decyduje o tym, kiedy inwestycja się rozpocznie. Planowaliśmy na wiosnę i to podtrzymujemy – deklarowała burmistrz.
Source: RynekInfrastruktury