Kolejne trzy miasta z Mazowsza będą miały obwodnice

Do 2028 r. Skaryszew, Łąck oraz Zwoleń w woj. mazowieckim zyskają obwodnice – wynika z zatwierdzonego programu inwestycyjnego przez ministra infrastruktury. Nowe trasy będą miały ok. 18 km i maja powstać do końca 2028 r.
Source: WNP