W pierwszych dniach maja ułożona została nawierzchnia na ostatnich odcinkach łącznic i dróg dojazdowych do węzła drogi ekspresowej S7 Skarżysko-Kamienna Północ. Do wykonania zostało między innymi oznakowanie i nawierzchnia na drogach dojazdowych.
Source: RynekInfrastruktury