Budowa obwodnicy Nowej Dęby oficjalnie rozpoczęta

Minister infrastruktury Andrzej Adamczyk w Nowej Dębie (Podkarpackie) podpisał w poniedziałek dokument rozpoczynający budowę obwodnicy tego miasta w ramach programu budowy 100 obwodnic.
Source: WNP